"تندیس ویژه" و " اعتبارنامه بنیاد اروپایی مدیریت EFMD به "پژمان ضیائیان" اعطا شد.

نشست "مجمع جهانی مدیریت" در تاریخ 4 مهرماه، به منظور بررسی، داوری و اشتراک تجارب مدیران موفق ملی، با برنامه ریزی و حمایت بنیاد اروپایی مدیریت EFMD در "مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای تهران" سازماندهی و برگزار گردید.

به منظور دستیابی به اهداف مجمع ،تحقیقات و ارزشیابی توسط گروه کارشناسان بین المللی ستاد اجرایی انجام پذیرفت. پارامترهای اصلی این داوری، سوابق مدیریتی، تحقیقات و تالیفات، مدیریت استراتژیک و رهبری تغییر و تحول، بود که پس از برگزاری جلسات ارزیابی و داوری "تندیس ویژه" و " اعتبارنامه مدیریت از بنیاد اروپایی مدیریت EFMD" به "پژمان ضیائیان" موسس و مدیر موسسه فرهنگی تبلیغاتی "پژهان" اعطا گردید.

این برنامه با حضور مدیران موفق و برگزیده کشوری و با سخنرانی و داوری "دکتر ایوان ددوسیس" و "پروفسور هاکان اوکای آیدین" همراه بود. هدف برگزاری این همایش، انتقال تجربه، دانش مدیران موفق و برگزیده و ارائه جدیدترین و موفق ترین دستاوردهای حوزه مدیریت در ایران و کشورهای توسعه یافته بود.

"پژمان ضیائیان" چندی پیش نیز در همایش مدیر شایسته ملی "نشان طلا" و " اعتبارنامه مدیر شایسته ملی" را دریافت نموده و عضویت نامه "بنیاد چهرهای ماندگار ایران" به وی اعطا گردید..

 

Last modified on شنبه, 14 مهر 1397 16:21

ارتباط با ما

  • تلفن: 90 777 888 21 98+
  • فکس: 91 777 888 21 98+
  • ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • موبایل: 11 11 145 912 98+
شیراز (دفتر مرکزی) :

پل باغ صفا ، مجتمع پژهان ، طبقه 6 واحد 13

تهران :

بزرگراه اشرفی اصفهانی، میدان پونک، بلوار همیلا

فرودگاه امام خمینی (ره) :

شهرک فرودگاهی امام خمینی، هتل رکسان

کیش :

جزیره کیش، مجتمع رویامال، واحد 304

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

            

 

 

Top