تابلو و بیلبوردهای فرودگاه بین المللی بندرعباس

تابلوها و بیلبوردهای فرودگاه بین المللی بندرعباس، یکی از بهترین و موثرترین راه های اطلاع رسانی به 4 میلیون نفر مسافر و مراجعه کننده فرودگاهی است که سالانه در تجاری ترین بندر ایران، با 15 هزار پرواز داخلی و خارجی، در این فرودگاه تردد دارند.

فرودگاه بین‌المللی بندرعباس، واقع در تجاری ترین بندر ایران، با انجام ۴۰ تا ۷۰ پرواز روزانه، از نظر تعداد پرواز، ارائه خدمات و تجهیزات ناوبری، از جایگاه ویژه ای در سطح کشور برخوردار است. این فرودگاه عضو IATA بوده و پروازهای بین‌المللی این فرودگاه، به کراچی، دوبی، دوحه، بغداد، دمشق، مدینه و جده انجام می گردد.

پروازهای داخلی این فرودگاه نیز در مسیرهای بندرعباس به تهران، کیش، ابوموسی، چابهار، اصفهان، یزد، شیراز، رشت، مشهد، اهواز، کرمانشاه، ساری، تبریز و خارک انجام می‌گردد.

موقعیت بندرعباس به عنوان یکی از هشت مرکز استراتژیک دنیا و تجاری ترین بندر ایران و همجواری آن با بنادر عظیم شهید رجایی و شهید باهنر، همچنین فعالیت کارخانجات کشتی‌سازی خلیج فارس، پالایشگاه گاز، راه آهن، نیروگاه بزرگ بندرعباس و وجود طرح‌های بزرگ در دست احداث ماننـد پالایشگاه هشتم، صنایع آلومینیم المهدی، سد شمیل، انتقال آب به هرمز،کارخانه سیمان هرمزگان، پروژه انتقال آب بندر طاهری به غرب استان، این فرودگاه را به مرکز رفت و آمد متخصصین و مدیران صنعتی و تجاری تبدیل نموده و یکی از اثرگذارترین نقاط، جهت تبلیغات فرودگاهی را ایجاد نموده است.

 منبع : bandarabbas.airport.ir

 

فضاهای تبلیغاتی
نقشه فرودگاه بندرعباس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

ارتباط با ما

  • تلفن: 90 777 888 21 98+
  • فکس: 91 777 888 21 98+
  • ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • موبایل: 11 11 145 912 98+
شیراز (دفتر مرکزی) :

پل باغ صفا ، مجتمع پژهان ، طبقه 6 واحد 13

تهران :

بزرگراه اشرفی اصفهانی، میدان پونک، بلوار همیلا

فرودگاه امام خمینی (ره) :

شهرک فرودگاهی امام خمینی، هتل رکسان

کیش :

جزیره کیش، مجتمع رویامال، واحد 304

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

            

 

 

Top